"American Horror Story": Kto powróci w 2. sezonie?

"American Horror Story"
"American Horror Story"

Ryan Murphy zdradził, kto z dotychczasowej obsady zagra w 2. sezonie "American Horror Story". Co jeszcze wiadomo? Spoilery.

W wywiadzie dla stacji Bravo twórca "American Horror Story" zdradził, że w 2. serii na pewno powróci Jessica Lange, zdobywczyni Złotego Globa za rolę Constance. Ponadto powiedział, że może wrócić aż czworo aktorów, których znamy z 1. sezonu. Na pewno jednak nie wróci już nikt z rodziny Harmonów.

Wcześniej już Murphy zapowiedział, że w 2. sezonie będzie nowa rodzina i nowy dom. Nowy dom prawdopodobnie nie będzie domem, tylko innego rodzaju budynkiem. Twórca "AHS" określił go mianem zakładu horroru. Wiadomo na pewno, że miejscem akcji będzie Wschodnie Wybrzeże.

, , , ,

Komentarze

 1. dd pisze:

  Skoro aż czworo aktorów, to wyglądałoby na to, że ktoś z duchów uwięzionych w domu mógłby się załapać, bo w sumie nie widzę zbyt wielu kandydatów. Oby była to Alexandra Breckenridge ;)

 2. anka pisze:

  Starzy Harmonowie byli beznadziejni, nie oglądnęłam całego sezonu właśnie przez to, że nie "czułam" głownych bohaterów. Tate też mam nadzieję nie zobaczyć, bo swoimi emo wstawkami psuł serial, ale znając życie wróci bo go nastki kochają.

 3. Jesse pisze:

  Dobrze by było, gdyby powrócił Tate Langdon. Był boski !

 4. drama pisze:

  A to nie było tak, że duchy nie mogły opuszczać domu? Mogły tylko w noc halloween?
  Jeżeli tak, to wątpię by wrócił Tate czy Moira. Stawiam na żyjące postacie, czyli może Larry i demoniczny syn Tate’a i Vivien (może już jako nastolatek, taki Tate 2.0 ; )).

  Co nie zmienia faktu, że bardzo chętnie oglądałabym znów Evana Peters’a w obsadzie, bo choć nastką już nie jestem to AHS oglądałam głównie dla niego i młodej Farmigi.

 5. OMG pisze:

  Ale Violet musi zostac.!
  Co bedzie z Tatem bez niej…

 6. Laura pisze:

  Ja mam przeczucie, ze Evan Peters być może zagra swojego syna. Skoro nie wrócą Harmonowie i prawdopodobnie żaden duch, to zostaje nam demoniczny synalek, Constance i cała nowa rodzinka z After Birth

 7. grosik pisze:

  A kiedy maja się pojawić kolejne odcinki??

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>